Timonarium

O MNIE I NIE TYLKO...

Ogłoszenie

Przychodzi mąż do domu, a tam Hula hula...

#1 2007-05-06 15:50:12

++BLAZE++

Pan Błażej

4264830
Skąd: namyslow Siti
Zarejestrowany: 2007-05-03
Posty: 134
Punktów :   
WWW

Edukacja z internetem tp - nowe propozycje dla szkół

Ponad 6 tys. szkół korzysta już z neostrady tp za 1 zł miesięcznie, w ramach programu edukacja z internetem tp. Od 1 lutego 2005 r. szkoły mogą na preferencyjnych warunkach korzystać także z usługi sdi tp lub 30 darmowych godzin wdzwanianego dostępu do Internetu.

Telekomunikacja Polska od września 2004 r. prowadzi autorski program społeczny edukacja z internetem tp realizowany we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej i Sportu. Celem programu jest wspieranie edukacji dzieci i młodzieży, m.in. poprzez zapewnienie szkołom szerokopasmowego dostępu do Internetu. W ciągu 5 miesięcy z  tej możliwości skorzystało już ponad 6 tys. szkół. Uczy się w nich w sumie ponad 2,7 mln uczniów.

Szkoły podstawowe, gimnazjalne i średnie, w których z powodów technicznych nie można założyć neostrady tp, mogą od 1 lutego 2005 r. podłączyć swoje pracownie komputerowe do sieci za pośrednictwem usługi sdi tp. Zarówno aktywacja usługi, jaki i abonament do końca roku szkolnego 2004/2005 wynosić będzie 1 zł miesięcznie. Placówki, gdzie nie ma możliwości założenia sdi tp mogą skorzystać z 30 darmowych godzin miesięcznie, naliczanych sekundowo, na wdzwaniany dostęp do Internetu. Opcja ta zastąpiła 600 darmowych impulsów miesięcznie, z której nie mogły korzystać szkoły posiadające linię cyfrową ISDN tp.

Ważnym projektem w ramach programu edukacja z internetem tp są szkolenia dla nauczycieli, realizowane we współpracy ze Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie. Ich celem jest przygotowanie pedagogów do wykorzystywania komputera i Internetu w nauce różnych przedmiotów, nie tylko informatyki. W szkoleniach uczestniczą nauczyciele z 17 szkół w całej Polsce.

Istotnym elementem programu jest również wspieranie inicjatyw uczniów i nauczycieli. W październiku 2004 r., TP przyznała 100 szkołom z całej Polski łącznie 150 000 zł na realizację najciekawszych zajęć pozalekcyjnych z wykorzystaniem Internetu. Dla 10 najlepiej zrealizowanych projektów TP przygotowała nagrody po 5000 zł każda. Dodatkowo, szkoły mogą ubiegać się o środki finansowe na sprzęt komputerowy i oprogramowanie.

Informacje na temat programu można znaleźć na stronie internetowej www.edukacja.tp.pl
żeby nie było nie pisałem tego tylko przepisywałem z : informacja prasowa www.tp.pl www.tp.pl




co o tym sądzicie ludziska?? czy oni nie przesadzaja kto z tego w budzie korzysta ??

Ostatnio edytowany przez ++BLAZE++ (2007-05-06 15:50:55)


FUCK NAUCZYCIELE! FUCK OFF WSZYSTKIE UCZNIE! I DZIEŃDOBRY PANIE ANDRZEJU FUCK World !!!!!

Offline

 

#2 2007-05-06 19:21:48

ziomek

Służby Porządkowe

8298423
Skąd: Polana
Zarejestrowany: 2007-05-03
Posty: 165
Punktów :   

Re: Edukacja z internetem tp - nowe propozycje dla szkół

a komu sie chce to czytac?? oszczedz nam nastepnym razem i walnij jakies streszczenie


BiAłA kReW sErCe W cZeRnI mY Na ZaWsZe JuVe WiErNi

Offline

 

#3 2007-05-06 19:26:42

Timon

Roman

1027985
Skąd: Róbrege
Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 572
Punktów :   
WWW

Re: Edukacja z internetem tp - nowe propozycje dla szkół

Neostrada TP jest siusiaka warta i tyle:)


Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem... (Kurt Cobain)

Offline

 

#4 2007-05-06 21:08:45

++BLAZE++

Pan Błażej

4264830
Skąd: namyslow Siti
Zarejestrowany: 2007-05-03
Posty: 134
Punktów :   
WWW

Re: Edukacja z internetem tp - nowe propozycje dla szkół

TO NASTĘPNYM razem zrobie ,ze krócej bedzie


FUCK NAUCZYCIELE! FUCK OFF WSZYSTKIE UCZNIE! I DZIEŃDOBRY PANIE ANDRZEJU FUCK World !!!!!

Offline

 

#5 2007-05-06 21:26:55

Timon

Roman

1027985
Skąd: Róbrege
Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 572
Punktów :   
WWW

Re: Edukacja z internetem tp - nowe propozycje dla szkół

Nie ma już MENiS więc ten tekst jest nieaktualny. Dałeś ciała chłopie...


Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem... (Kurt Cobain)

Offline

 

#6 2007-05-07 00:19:35

ziomek

Służby Porządkowe

8298423
Skąd: Polana
Zarejestrowany: 2007-05-03
Posty: 165
Punktów :   

Re: Edukacja z internetem tp - nowe propozycje dla szkół

hahahaha....nie przepraszaj...odrobisz w polu


BiAłA kReW sErCe W cZeRnI mY Na ZaWsZe JuVe WiErNi

Offline

 
Kopyrajt Orajt by Timon in 2007 MADE IN POLAND

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zulnicamazancowice.pun.pl www.grabakugan-pbf.pun.pl www.zbr.pun.pl www.wizir.pun.pl www.avilafans.pun.pl